Aprašymas
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Savybės
| Spalva | Juoda Geltona |
|---|---|
| Svoris | 14,00 kg |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Rėmo dydis | 12,5" (31cm) |
| Rekomenduojamas ūgis | 124-150cm |
| Pavarų skaičius | 3x7 |
| Priek. šakė | 24" HT-982 CMR amortizatorius |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano RD-TY200 |
| Priek. pavarų perjungiklis | Shimano FD-TZ500 |
| Pavarų rankenėlės | Shimano SL-RV200 7x3 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. žvaigždžių blokas | 42/34/24T // 170 mm |
| Gal. žvaigždžių blokas | INDEX 7-14/28T |
| Stabdžių tipas | Mechaniniai diskiniai |
| Stabdžiai | Mechaniniai diskiniai stabdžiai |
| Padangos | 24" x 2,10" |
| Ratlankiai | 24" Dvigubo sluoksnio aliuminiai |
| Ratų dydis | 24" |
Dviratis UMIT Motion 24" // 21G, dydis 12.5" (31 cm) (juoda/geltona)
- Gamintojas: Umit
- Prekės kodas: 49922
- Prieinamumas: Sandėlyje
-
299,00€

