Prekių grąžinimas ir keitimas

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekę per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo dienos.

Apie nekokybišką prekę Pirkėjas privalo pranešti per 3 dienas nuo prekių gavimo dienos ir grąžinti tokią prekę per 7 darbo dienas nuo pristatymo dienos.

Grąžinama nekokybiška prekė turi būti pristatyta Pardavėjui adresu - UAB Velovita, Birutės g. 45, 89215, Mažeikiai, Lietuva - per Lietuvos pašto siuntų tarnybą.

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nenaudota, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos ir tokios pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta.

Prekių grąžinimo arba keitimo atveju, prekių paėmimo ir pristatymo kaštus apmoka Pirkėjas.

Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko Taisyklių nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai už prekę ir už pristatymą.

Pardavėjas grąžina Pirkėjui sumokėtus pinigus už prekę ir pristatymą, tačiau Pardavėjas nekompensuoja Pirkėjui prekės grąžinimo kaštų.

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis" bei Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis "Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis".