Prekių pristatymas


Klientų patogumui, įsigytus dviračius bei aksesuarus pristatome naudodamiesi vieno rinkos lyderių – LP EXPRESS  kurjerių paslaugomis. Esant specialiam pristatymo poreikiui, prekes galime pristatyti ir per  "SIUNTOS AUTOBUSAIS". 

Prekes pristato Pardavėjo įgaliotas atstovas LP EXPRESS tarnyba. Už Prekių pristatymo paslaugą taikomas mokestis.  Pirkėjas, užsakydamas prekes, privalo nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą ir pašto indeksą.

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis Sąlygos ir Taisyklės nurodytų terminų. 

Įprastai Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už Prekes.

Jeigu prekę užsakysite ir už ją apmokėsite iki 12.30 valandos, ją gausite jau sekančią darbo dieną.

Prekių pristatymas vykdomas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, įskaitant  Kuršių neriją (taikoma papildoma priemoka).

Prekės, ar prekių suma, kuri bus didesnė nei 149 eurai pristatymas NEMOKAMAS. Jei prekių suma neviršys 149 eurų už prekių siuntimą nurodytu adresu Jums bus priskaičiuota 7.50 eurų, o atsiimant LP EXPRESS terminale - 3 eurai.

Mažeikių mieste dviračiai pristatomi NEMOKAMAI.

DVIRAČIŲ SIUNTIMO IR PAKAVIMO KAINA IR BŪDAS:

Dviratį pristatys kurjeris
- Standartinėje pakuotėje
Dviratis siunčiamas supakuotas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, sėdyne), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti, jei to reikia, ir paruošti naudojimui.
Jei užsakyto dviračio kartu su kitomis prekėmis bendra suma mažesnė nei 149 € – pristatymas kainuoja +7,50 €*. Užsakius dviratį už 149 € ir daugiau, jis Jums bus pristatytas NEMOKAMAI*. Pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis.
- XL pakuotėje
Dviratis pristatomas supakuotas kokybiškoje kartono dėžėje, kurios dydis individualiai parenkamas pagal dviračio dydį. Dviratis prieš išsiuntimą surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jį gavus reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti.
Šios paslaugos kaina yra tik +19,90 € už vieną dviratį. Atskirai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.