Aprašymas

Tinka gauti APVA kompensaciją pridavus seną automobilį. Už vieną elektrinį dviratį galima gauti 500 eur kompensaciją, galima pirkti 2 vnt. ir taip gauti 1000 eurų kompensaciją už vieną utilizuotą seną taršų automobilį. Išduodami reikalingi dokumentai APVA paraiškai teikti.

Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.


Patogi rėmo geometrija, skirta statmenai važiavimo padėčiai, ir žemas rėmas, skirtas lengviau užlipti ir nulipti nuo dviračio. 28 colių ratai leidžia saugiai ir patogiai važiuoti. 60mm  eigos pakabos šakė puikiai sugeria smūgius ir užtikrina sklandų važiavimą. Microshift 1×9 komplektas suteikia pakankamą pavarų skaičių. Akumuliatorius yra integruotas į rėmą, kad būtų užtikrintas modernus dizainas. Pakabos sėdynės amortizuojantįis užtikrina maksimalų komfortą kiekvieno važiavimo metu. Platus įrangos pasirinkimas patogiam dviračio naudojimui, pavyzdžiui, žibintai, purvasaugiai ir daugelis kitų. Idealiai tinka žmonėms su judėjimo negalia.

Išskirtinis komfortas

Kiekvienas pasivažinėjimas šiuo elektroniniu dviračiu yra tikras malonumas dėl patogios važiavimo padėties, pakabos sėdynės atramos, prabangaus geliu paminkštinto balnelio ir reguliuojamo balnelio stovelio.

Lengvesnis daiktų transportavimas

Elektrinis dviratis yra su bagažine, purvasaugiais, žibintais ir stovu. Tai reiškia, kad turite viską, ko reikia patogiam daiktų transportavimui, kad ir kur važiuotumėte.

Pagaminta Čekijoje

Greitis 25 km/h

Gamintojas

Levit

Dviračio tipas

Miesto

Paskirtis

Moteriškas

Rėmo medžiaga

Aliuminis

Ratų dydis

28"

Šakė

Zoom 187D AMS (65 mm eiga, užraktas)

Priekinis žvaigždžių blokas

Cyclone aliumininis AL.-4 38T, švaistiklio ilgis: 170 mm

Galinis žvaigždžių blokas

S-Ride M300, 11-36T, 9 pav.

Galinis pavarų perjungėjas

Microshift RD-M46L 9 pav.

Pavarų rankenėlės

Microshift Marvo-LT, 9 pav.

Stabdžių sistema

Diskiniai hidrauliniai, MT200 tipo

Priedai

Bagažinė, kojelė, žibintai, purvasaugiai. skambutis

Elektros variklis

Levit HD with torque 40 Nm

Akumuliatorius

Levit ST 468 Wh (13 Ah)

 

Užklausos forma

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Elektrinis Dviratis Levit Calvia HD 468 e-City 28"

  • Prekės kodas: Levit28 baltas
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 1.599,00€
  • 1.450,00€