Aprašymas
Medžiaga – plienas, itin tvirtas. Lengvai suvirinamas, pigesnis nei aliuminis ar anglies pluoštas.
Stabdžiai V-brake – paprastai keičiami, lengvi, nebrangūs, tačiau pasirinkus stabdžių kaladėles pagal naudojimo salygas, galima išgauti didelį efektyvumą.
Vaikiškas dviratis – parenkamas pagal amžių ir ūgį. Specifikacijose dažnai nurodomas rekomenduojamas vaiko amžius intervale atitinkamai su ūgio rėžiais. Dažniausiai tai pagrindiniai ir gana tikslūs kriterijai parenkant vaikui dviratuką, belieka tik dizaino patrauklumas.
Savybės
| Spalva | Rožinė |
|---|---|
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Rekomenduojamas ūgis | 109-131cm |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Priek. šakė | Plieninė, standi |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Stabdžiai | Aluminum V-Brake |
| Padangos | 20" |
| Ratų dydis | 20" |
Dviratis Umit Alanya 20" // 6G (rožinė)
- Gamintojas: Umit
- Prekės kodas: 49491
- Prieinamumas: Sandėlyje
- 209,00€
-
182,00€

