Aprašymas
Medžiaga – plienas, itin tvirtas. Lengvai suvirinamas, pigesnis nei aliuminis ar anglies pluoštas.
Stabdžiai V-brake – paprastai keičiami, lengvi, nebrangūs, tačiau pasirinkus stabdžių kaladėles pagal naudojimo salygas, galima išgauti didelį efektyvumą.
Savybės
| Spalva | Pilka |
|---|---|
| Svoris | 13,50 kg |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Rekomenduojamas ūgis | 124-150cm |
| Pavarų skaičius | 3x6 |
| Priek. šakė | HT-954 su CMR amortizatorium |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Gal. pavarų perjungiklis | SUNRUN |
| Priek. pavarų perjungiklis | SAIGUAN |
| Pavarų rankenėlės | MICROSHIFT MS-12 6X3 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. žvaigždžių blokas | 42/34/24T // 152 mm |
| Gal. žvaigždžių blokas | INDEX 6-14/28T |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Stabdžiai | Aluminum V-Brake |
| Padangos | 24" x 1.75" |
| Ratlankiai | 24" Dvigubo sluoksnio aliuminiai |
| Ratų dydis | 24" |
Dviratis Umit Rock Boys 24" // 18G (pilka)
- Gamintojas: Umit
- Prekės kodas: 49604
- Prieinamumas: Sandėlyje
- 249,00€
-
205,00€

