Aprašymas
Medžiaga – plienas, itin tvirtas. Lengvai suvirinamas, pigesnis nei aliuminis ar anglies pluoštas.
Stabdžiai V-brake – paprastai keičiami, lengvi, nebrangūs, tačiau pasirinkus stabdžių kaladėles pagal naudojimo salygas, galima išgauti didelį efektyvumą.
Vaikiškas dviratis – parenkamas pagal amžių ir ūgį. Specifikacijose dažnai nurodomas rekomenduojamas vaiko amžius intervale atitinkamai su ūgio rėžiais. Dažniausiai tai pagrindiniai ir gana tikslūs kriterijai parenkant vaikui dviratuką, belieka tik dizaino patrauklumas.
Savybės
| Spalva | Pilka |
|---|---|
| Svoris | 13,50 kg |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Rėmo dydis | 12" (30 cm) |
| Rekomenduojamas ūgis | 109-131cm |
| Pavarų skaičius | 3x6 |
| Priek. šakė | HT-954 su CMR amortizatorium |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Gal. pavarų perjungiklis | SUNRUN |
| Priek. pavarų perjungiklis | SAIGUAN |
| Pavarų rankenėlės | MICROSHIFT MS-12 6X3 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. žvaigždžių blokas | 42/34/24T // 152 mm |
| Gal. žvaigždžių blokas | INDEX 6-14/28T |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Stabdžiai | Aluminum V-Brake |
| Padangos | 20" x 1.75" |
| Ratlankiai | 20" Dvigubo sluoksnio aliuminiai |
| Ratų dydis | 20" |
Dviratis UMIT Rock 20" // 18G, dydis 12" (30 cm) (juoda/raudona)
- Gamintojas: Umit
- Prekės kodas: 49921
- Prieinamumas: Sandėlyje
- 229,00€
-
189,00€


