Aprašymas
Rėmas gaminamas stipresnis nei kitų tipų dviračių, pritaikytas kuo geresniam pravažumui. Geometrija gali būti pasirenkama siekiant išgauti optimalų stabilumą arba manevringumą.
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Savybės
| Rėmas | 26” 6061 ALUMINUM |
|---|---|
| Spalva | Juoda Rožinė |
| Svoris | 14,70 kg |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Rėmo dydis | 14" (36cm) |
| Rekomenduojamas ūgis | 135-155cm |
| Pavarų skaičius | 3x7 |
| Priek. šakė | PRO 26" amortizatorius |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano RD-TY300 |
| Priek. pavarų perjungiklis | Shimano FD-TZ500 |
| Pavarų rankenėlės | Shimano ST-EF41 7x3 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano MF-TZ500 |
| Stabdžių tipas | Mechaniniai diskiniai |
| Stabdžiai | Mechaniniai diskiniai |
| Padangos | 26" x 2.10" |
| Ratlankiai | 26" Dvigubo sluoksnio aliuminiai |
| Ratų dydis | 26" |
Dviratis UMIT Mirage Lady 26" // 21G, dydis 14" (36 cm) (juoda/rožinė)
- Gamintojas: Umit
- Prekės kodas: 49606
- Prieinamumas: Sandėlyje
- 329,00€
-
269,00€


