Specifikacija:
| Rėmas | Aliuminis |
| Rėmo paviršius | - |
| Šakė | Kross |
| Pavarų skaičius | 21 |
| Priekinių pavarų perjungėjas | Shimano TOURNEY TZ500 |
| Galinių pavarų perjungėjas | Shimano Tourney RD-TX800 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano Revoshift SL-RS36 (3x7) |
| Stabdžiai | V-brake |
| Stabdžių svertelės | Aluminium (mechanical) |
| Myniklis (priekinis žvaigždžių blokas) | WHEEL TOP |
| Myniklio velenas | FP-B902 |
| Grandinė | YBN S50 |
| Kasetė (galinis žvaigždžių blokas) | Shimano MF TZ500 |
| Stebulės | GL-A03F/ GL-B01R |
| Padangos | WANDA 26X2.1 |
| Ratlankiai | Kross (aluminium, 26", double wall) |
| Vairalazdė | Aluminium 660mm, 31.8mm |
| Vairo išnešėjas | Aluminium 75MM/31,8/7° |
| Vairo kolonėlė | FP-H863 (1-1/8") |
| Balnelis | Yibotong |
| Balnelio stovas | Aluminium (350mm, 27.2mm) |
| Svoris | 13,4 kg. |
Dviratis KROSS Hexagon 1.0 - 26 x 14"
- Gamintojas: Kross
- Prekės kodas: Hexagon 1.0(26)
- Prieinamumas: Sandėlyje
- 399,00€
-
348,00€


