Aprašymas
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Stabdžiai V-brake – paprastai keičiami, lengvi, nebrangūs, tačiau pasirinkus stabdžių kaladėles pagal naudojimo salygas, galima išgauti didelį efektyvumą.
Savybės
| Rėmas | 24” 6061 Aluminum |
|---|---|
| Spalva | Juoda Rožinė |
| Svoris | 13,50 kg |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Rėmo dydis | 12,5" (31cm) |
| Rekomenduojamas ūgis | 124-150cm |
| Pavarų skaičius | 3x7 |
| Priek. šakė | XC Pro Suspension |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Tourney RD-TZ500 // 7 pav. |
| Priek. pavarų perjungiklis | Shimano Tourney FD-TY500 // 3 pav. |
| Pavarų rankenėlės | Shimano ST-EF41 7x3 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano Tourney MF-TZ500 // 14-34T, 7-speed |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Stabdžiai | Aluminum V-Brake |
| Balnelis | CMR |
| Padangos | 24" x 2.10" |
| Ratlankiai | 24" Dvigubi, aliuminiai |
| Ratų dydis | 24" |
Dviratis Umit Mirage Lady 24" // 21G, dydis 12,5" (31 cm) (juoda/rožinė)
- Gamintojas: Umit
- Prekės kodas: 49723
- Prieinamumas: Sandėlyje
-
269,00€

