Specifikacija:
| Rėmas | Aliuminium Performance |
| Rėmo paviršius | Blizgus paviršius |
| Šakė | Kross (travel 50mm) |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Priekinių pavarų perjungėjas | - |
| Galinių pavarų perjungėjas | Shimano Tournet TX800 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano Altus M315 |
| Stabdžiai | V-brake |
| Stabdžių svertelės | Alhonga |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Wheel top |
| Myniklio velenas | FP-B902 |
| Grandinė | YBN S8 |
| Kasetė (galinis žvaigždžių blokas) | FW-8I |
| Stebulės | GL-B01F-QR / GL-B01R-QR |
| Padangos | Mitas V75 Scylla (24"x1.9") |
| Ratlankiai | Kross V-brake (aluminium, double wall) |
| Vairalazdė | Steel (560mm, 25.4mm) |
| Vairo išnešėjas | Aluminium (75mm, 25,4mm) |
| Vairo kolonėlė | FP-H801S 1-1/8" |
| Balnelis | VELO VL-7040 |
| Balnelio stovas | SP-200 27,2x300 |
| Svoris | 12,1 kg. |
Dviratis KROSS Hexagon JR 1.0 nbl-yel g (24")
- Gamintojas: Kross
- Prekės kodas: Hexagon JR 24
- Prieinamumas: Sandėlyje
- 399,00€
-
338,00€







